Zespół

Wiktoria Kozłowska

Jestem absolwentką dietetyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Interesuję się przede wszystkim dietami roślinnymi oraz dietetyką sportową. Cały dbać o Ciebie poszerzając swoją wiedzę na konferencjach czy innych szkoleniach.

Jestem wulkanem energii, uwielbiam prawie każdą aktywność fizyczną, jedynym wyjątkiem jest bieganie, do którego z nieznanych mi przyczyn nie jestem stworzona. Najczęściej jednak przerzucam żelastwo na siłowni, dlatego udźwignę każdy przypadek dietetyczny (tak, Twój też).

Jeśli masz dość detoksów, które oczyszczają tylko Twój portfel to chętnie pokaże Ci jak wypracować zdrowe nawyki żywieniowe i uzyskać długotrwały efekt, o którym marzysz, bez zbędnych wyrzeczeń.

Zuzanna Jatczak

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, skończyłam studia na kierunku dietetyka. Nieustannie chcę podnosić swoje kwalifikacje dlatego też kontynuuje studia magisterskie, łącząc to z pasją to tenisa stołowego. Na własnej skórze przeszłam masę diet przez alergie pokarmowe. Dało mi to pogląd jak pomimo ograniczonych produktów robić smaczne i sycące posiłki. Jeżeli masz dość już restrykcyjnych diet i ciągłego podziału na dozwolone i zakazane to pokarzę ci jak jeść to co lubisz i dalej osiągnąć swoje cele!

Emilia Matyfi

Hej! Jestem absolwentką dietetyki na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Stale rozwijam swoje kompetencje pisząc artykuły, prowadząc badania naukowe, by móc otoczyć Cię opieką dietetyczną na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w dietetyce hormonalnej i zrobię wszystko co w mojej mocy by oprócz kilogramów zadbać także o Twoje zdrowie ;) Uwielbiam gotować (czyt. JEŚĆ) i górskie wędrówki z kompasem, więc bez trudu wydostanę Cię z gąszczu dietetycznych mitów i diet cud prowadząc prosto do celu.