Zespół 🫶
Emilia Matyfi
Dietetyk
Hej! Jestem absolwentką Dietetyki na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Moją pasją jest pomaganie kobietom w poprawie relacji z jedzeniem i osiągnięciu harmonii w ich życiu.
Stale rozwijam swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i analizując badania naukowe, aby móc zapewnić Ci Opiekę na najwyższym poziomie. Moje podejście wykracza poza tradycyjne diety i liczby na wadze.
Specjalizuję się w poprawie relacji z jedzeniem i pomagam kobietom znaleźć równowagę między pysznym jedzeniem a zdrowiem. Nie chodzi tylko o liczenie kalorii, ale o odkrycie radości z jedzenia i wyeliminowanie poczucia winy.
Jestem przekonana, że zdrowy związek z jedzeniem to klucz do pełni szczęścia i satysfakcji w życiu. Wspólnie wyruszymy w podróż, która pozwoli Ci uwolnić się od ograniczeń i stereotypów związanych z dietami, byś mogła cieszyć się jedzeniem bez stresu i poczucia winy.
Wiktoria Kozłowska
Dietetyk
Jestem absolwentką dietetyki na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Interesuję się przede wszystkim dietami roślinnymi oraz dietetyką sportową. Cały dbać o Ciebie poszerzając swoją wiedzę na konferencjach czy innych szkoleniach.
Jestem wulkanem energii, uwielbiam prawie każdą aktywność fizyczną, jedynym wyjątkiem jest bieganie, do którego z nieznanych mi przyczyn nie jestem stworzona. Najczęściej jednak przerzucam żelastwo na siłowni, dlatego udźwignę każdy przypadek dietetyczny (tak, Twój też).
Jeśli masz dość detoksów, które oczyszczają tylko Twój portfel to chętnie pokaże Ci jak wypracować zdrowe nawyki żywieniowe i uzyskać długotrwały efekt, o którym marzysz, bez zbędnych wyrzeczeń.
Made with ❤️ by Wojciech Felińczak © 2023