Kim jestem?

Filozoficznie jest to bardzo głębokie pytanie, ale postaram się je spłycić do tych najpotrzebniejszych informacji, które pomogą ci lepiej mnie poznać i zrozumieć co tu robię. Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi po kierunku dietetyka. I mógłbym napisać, że ukończyłem je z wyróżnieniem, gdyby była to prawda. Po obronie od razu spakowałem teczkę i założyłem firmę, w której siedzibie aktualnie się znajdujesz (fajna nie?).

Przez moją przeszłość sportową chciałem współpracować ze sportowcami (stąd ta nazwa strony 😊), jednak z czasem zrozumiałem, że przeszłość to przeszłość i obecnie chcę pomagać „zwykłym” ludziom (takim jak ja teraz 😊 ). Uczę ludzkiego podejścia do diety bez tej, całej fit szopki, która się dzieje (wymyślne produkty, siedzenie w kuchni 5h, wyidealizowane ciałka.)

Bez studiów i doświadczenia nie jest możliwe bycie dobrym dietetykiem. Każdy organizm, każdy z nas jest inny i ma różne potrzeby żywieniowe, a na weekendowym kursie nie da się tego nauczyć. Niestety w Internecie mianem dietetyka nazywają się często osoby po jednym szkoleniu online z dietetyki, trenerzy i blogerzy. Twoje zdrowie jest zbyt ważne, by narażać go na porady z forum o odchudzaniu lub kolejną modę, pojawiającą się w Internecie.

Głęboko wierzę, że każdy może:

  • po mistrzowsku wymiatać w diecie bez wyrzeczeń znajdując balans między brokułem do obiadu a winkiem do domowego fastfooda
  • poświęcać mniej czasu na gotowanie jednocześnie czerpiąc z niego większą przyjemność (szybko, pysznie, zdrowo, a do tego chudniesz - naprawdę wcale nie trzeba tak wiele żeby zacząć lubić gotowanie 😊)
  • znaleźć rodzaj ruchu, który będzie sprawiał mu przyjemność (ja np. gram na playstation w Just Dance - polecam! 😊)
  • W KOŃCU zgubić zbędne kilogramy NA ZAWSZE i poprawić swoje samopoczucie (też na zawsze) w dodatku dobrze się przy tym bawiąc (nie - to nie żart 😊)

We wszystkim co robię i tworzę zostawiam kawałek siebie, więc się nie zawiedziesz bo musiałbym zawieść samego siebie, a to jest najgorsze. Jedz smacznie i chudnij!

Zobacz moją ofertę