Czym różni się dieta mojego autorstwa od „gotowca z internetu”?

Mógłbym streścić to jednym słowem – „mną” 😅. Ale wejdźmy głębiej w temat.

1. Nie lubię i nie potrafię wydawać rzeczy, które już są.

Niestety oferty diet gotowych są u wszystkich takie same i nawet nasuwa mi się tutaj słowo, że wszystkie są nudne i przewidywalne. Dla tego u mnie są rzeczy niespotykane u nikogo innego (a jeżeli już są u kogoś, to uwierz lub nie, byłem pierwszy 😆). Bo kto inny rozumie tych, którzy kochają fastfoody, słodycze czy grilla? Czy ktoś robi specjalnie dla nich diety? Nie martw się, już nie musi bo takie znajdziesz u mnie.

2. Znam Was i rozumiem — dlatego to działa.

Może się to wydawać banalne, ale to właśnie jest clue – znam Was, bo wiele z Was (grubo ponad 200 osób) było u mnie na opiece indywidualnej. Rozmawiamy, wymieniamy się spostrzeżeniami (czasem też zdjęciami 😘). Wiem, jaką macie zasobność portfela, jakie smaki was jarają a co omijacie. Dieta z internetu, stworzona np. dla kogoś, kto mieszka po drugiej stronie globu, może być problematyczna do wdrożenia.

A moje diety zwyczajnie są skuteczne i pozwalają schudnąć.

3. Gotowa dieta to tylko część możliwości.

Wiele osób, z którymi mam przyjemność pracować indywidualnie, sięga też po moje diety. Lub odwrotnie – dla części gotowy jadłospis jest początkiem szerszej współpracy. Dlaczego? Bo wszyscy potrzebujemy urozmaicenia? Bo po prostu mnie lubicie? Nie wiem 🙂 Ale najwyraźniej ta jazda Wam się podoba 🙂