Czym różni się dieta mojego autorstwa od “gotowca z internetu”?

Mógłbym streścić to jednym słowem – “mną” ?. Ale wejdźmy głębiej w temat.

1. Nie lubię i nie potrafię wydawać rzeczy, które już są.

Niestety oferty diet gotowych są u wszystkich takie same i nawet nasuwa mi się tutaj słowo, że wszystkie są nudne i przewidywalne. Dla tego u mnie są rzeczy niespotykane u nikogo innego (a jeżeli już są u kogoś, to uwierz lub nie, byłem pierwszy ?). Bo kto inny rozumie tych, którzy kochają fastfoody, słodycze czy grilla? Czy ktoś robi specjalnie dla nich diety? Nie martw się, już nie musi bo takie znajdziesz u mnie.

2. Znam Was i rozumiem — dlatego to działa.

Może się to wydawać banalne, ale to właśnie jest clue – znam Was, bo wiele z Was (grubo ponad 200 osób) było u mnie na opiece indywidualnej. Rozmawiamy, wymieniamy się spostrzeżeniami (czasem też zdjęciami ?). Wiem, jaką macie zasobność portfela, jakie smaki was jarają a co omijacie. Dieta z internetu, stworzona np. dla kogoś, kto mieszka po drugiej stronie globu, może być problematyczna do wdrożenia.

A moje diety zwyczajnie są skuteczne i pozwalają schudnąć.

3. Gotowa dieta to tylko część możliwości.

Wiele osób, z którymi mam przyjemność pracować indywidualnie, sięga też po moje diety. Lub odwrotnie – dla części gotowy jadłospis jest początkiem szerszej współpracy. Dlaczego? Bo wszyscy potrzebujemy urozmaicenia? Bo po prostu mnie lubicie? Nie wiem 🙂 Ale najwyraźniej ta jazda Wam się podoba 🙂